Turystyka Turystyka

Powrót

Wiata z kominkiem Borodziej

Wiata z kominkiem Borodziej

Wiata „Kominek Borodziej” jest jednym z piękniejszych miejsc w leśnictwie Sopot. Jej położenie w sercu sopockiego lasu gwarantuje ciszę, spokój oraz prywatność odwiedzającym ją gościom a jednocześnie zapewnia swobodny dojazd z każdego rejonu Trójmiasta i okolic. Najdogodniejszą trasą będzie ta wiodąca przez ul. Spacerową i Gołębiewską, która to prowadzi do wydzielonego miejsca parkingowego mogącego pomieścić ok. 30 samochodów.

Kominek Borodziej wyposażony jest w energię elektryczną, niewielkie zaplecze kuchenne i sanitarne (2 toalety), duży ceglany kominek, stoły wraz z ławami zapewniające miejsca siedzące dla ok. 90 osób oraz wydzielone miejsce na ognisko. Dodatkowo przy obiekcie znajdują się cztery zadaszenia ze stołami i ławkami, każde na ok. 8 osób.

To miejsce wypoczynku cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzjących ją mieszkańców Trójmiasta i okolic. Zwykli oni organizować w niej różnego rodzaju imprezy pracownicze, prywatne, rodzinne tj. urodziny, jubileusze, chrzciny a nawet śluby plenerowe i wesela. Przez swoją lokalizację w sercu lasu, drewniane elementy konstrukcyjne, wiata będzie stanowić urokliwe tło dla dekoracji okolicznościowych w stylu eko, leśnym czy rustykalnym.

Zapraszamy do rezerwacji tego leśnego obiektu!

Rezerwacji można dokonać mailowo na adres: mateusz.zygmunt@gdansk.lasy.gov.pl.  Konieczne będzie podanie daty i godzin rezerwacji oraz szacunkowej ilości osób biorących udział w wydarzeniu. Kontakt telefoniczny: 531 401 118                                                                       

Poniżej znajduje się regulamin i formularz najmu oraz cennik.