Lista aktualności Lista aktualności

Informacja o pracach leśnych na terenie Nadleśnictwa Gdańsk

Miejsca w których prowadzone są prace gospodarcze, oznakowane są specjalnymi tablicami oraz objęte ograniczeniami dostępu. Ich lokalizacja wraz z przewidywanym terminem zakończenia prac na stronie internetowej, poniżej.

Prace z jednej strony mają dostarczyć surowiec drzewny, z drugiej odsłaniają młode pokolenie lasu (młode buki pochodzące z obsiewu), lub inicjują pojawienie się takich drzew. Prowadzone są także tzw. trzebieże. Po zakończeniu prac, teren będzie porządkowany.

MAPA AKTUALNYCH PRAC GOSPODARCZYCH

Poniżej interaktywna mapa, obszary, gdzie są prowadzone prace, zaznaczono kolorem brązowym. Kliknięcie na brązowe pole wyświetli tzw. adres leśny tej powierzchni i przewidywany termin zakończenia, w układzie: miesiąc, dzień, rok. 

UWAGA: jeśli jesteś leśnikiem, przełącz się na internet poza siecią LP by przeglądać mapę. 

 


Wyświetl większą mapę

 

MAPA PLANOWANYCH PRAC Z POZYSKANIA W 2024 R.

Jeżeli interesują Cię wszystkie prace pozyskaniowe planowane w 2024 r., z zaznaczeniem tych, które są czasowo wstrzymane z polecenia Ministra Klimatu i Środowiska, odpowiednią mapę znajdziesz tu

 

Możesz sprawdzić mapę prac gospodarczych na smartfonie. Zlokalizuj się w terenie, klikając ikonkę celownika w prawym dolnym rogu mapy. Powiększ mapę, by przejść z trybu wyświetlania leśnictw do widoku prac gospodarczych.

Możesz sprawdzić też:  ogólnopolską mapę zakazów wstępu do lasu