Wydarzenia Wydarzenia

Zapraszamy na sadzenie drzew z okazji 90-lecia Lasów Państwowych

Posadź drzewko i patrz jak dojrzewa razem z Tobą. Czy przyjmie się? Czy ostatecznie powstanie z niego kredens, czy może dzięcioł wybierze je na miejsce założenia dziupli? Przyjdź i stwórz swoją małą historię.

Z okazji 90-lecia Lasów Państwowych zapraszamy wszystkich mieszkańców Trójmiasta i okolic na doroczne symboliczne sadzenie drzew w lesie. Spotykamy się w sobotę, 29 marca 2014 roku o godzinie 10.00, na ul. Reja w Sopocie. Dokładne miejsce zbiórki wskazaliśmy na mapie.


Wyświetl większą mapę

Wjeżdżając na ulicę Reja od strony Al. Niepodległości, należy podążać do końca ogródków działkowych. W tym miejscu przybyli uczestnicy powinni zobaczyć uśmiechniętych leśników. Dla osób chcących dołączyć nieco później (akcja potrwa około 2h) będzie małe ułatwienie w postaci pozostawionych strzałek, wskazujących miejsce sadzenia.

Drzewka posadzimy na stromym zboczu grzbietu, który otacza dolinę. W związku z tym prosimy o odpowiedni ubiór. Wskazane buty za kostkę, które będą stabilizowały staw skokowy. Prosimy też o wzięcie własnych rękawic. Nadleśnictwo zapewnia szpadel i pozytywną energię. Akcja odbędzie się bez względu na warunki pogodowe. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. (58) 667 42 54.

Do zobaczenia w lesie!