Lista aktualności Lista aktualności

Oficjalny Komunikat Nadleśnictwa Gdańsk

Szanowni Mieszkańcy Trójmiasta,
 
Nadleśnictwo Gdańsk pragnie przekazać ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa publicznego w lasach wokół Gdyni. Obecnie prowadzona jest akcja poszukiwawcza Grzegorza Borysa, podejrzanego o zabójstwo. Jesteśmy zobowiązani do wspierania działań służb policyjnych.
 
Policja, przy wsparciu Żandarmerii Wojskowej, Straży Leśnej oraz strażaków, kontynuuje szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą, angażując wszelkie dostępne siły i środki w celu zlokalizowania poszukiwanego mężczyzny.
 
Spacerowanie po terenach leśnych, zwłaszcza z towarzystwem psów, może zakłócać działania policyjne, zacierając ślady i utrudniając pracę psów policyjnych. Dlatego apelujemy o tymczasowe wstrzymanie wizyt w lasach objętych działaniami służb policyjnych w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.
 
Aby śledzić aktualne informacje związane z akcją poszukiwawczą, zapraszamy do odwiedzenia profilu Pomorskiej Policji na Facebooku.
 
Apelujemy o solidarność w dążeniu do wspólnego celu - zapewnienia bezpieczeństwa naszej społeczności i skutecznego rozwiązania obecnej sytuacji.
 
Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie.
 
Służba Leśna Nadleśnictwa Gdańsk