Lista aktualności Lista aktualności

Znajdź na mapie

Odwiedzając lasy nadleśnictwa warto zapoznać się z potencjalnymi zagrożeniami występującymi w lesie. Na dłuższy spacer, warto zabrać oczywiście papierową mapę. Można ją dostać w sekretariacie nadleśnictwa oraz w Leśnym Ogrodzie Botanicznym Marszewo.

Polecamy również aplikację "Nadleśnictwo Gdańsk" na smartfony, do pobrania w Google Play jak i AppStore. Aplikację warto zaktualizwać w oparciu o domowe wi-fi, będzie wtedy działać w terenie, gdzie często są problemy z zasięgiem. Mapa w aplikacji zawiera w sobie sieć szlaków turystycznych oraz lokalizację wielu obiektów: wyznaczonych miejsc ogniskowych, pól namiotowych, pomników przyrody i innych. Możesz też korzytać z naszej mapy turystycznej formatu A3. Do uzyskania bezpłatnie w siedzibie nadleśnictwa i leśniczówkach w dniach roboczych. Warto sprawdzić telefonicznie dostępność. Możesz też pobrać schematyczną mapę dróg, szlaków i najważniejszych miejsc w formacie A3  - załącznik poniżej.

Sprawdź mapę prac gospodarczych na smartfonie. Zlokalizuj się w terenie, klikając ikonkę celownika w prawym dolnym rogu mapy. Powiększ mapę by przejść z trybu wyświetlania leśnictw do widoku prac gospodarczych.

 

 

Ogólnopolska mapa turystyczna online: czaswlas.pl